Motoryzacja

Bagażnik na dach – jeszcze więcej miejsca!

Gdy Twój samochód robi się za mały na wszystkie potrzebne rzeczy, czas pomyśleć o dodatkowym miejscu. Bagażnik na dach to idealne rozwiązanie dla każdego samochodu osobowego.

Do czego służy bagażnik na dach?

Bagażnik na dach to bardzo funkcjonalna opcja na dłuższe podróże. Z łatwością zapakujemy do takiego kufra długie rzeczy. Narty, kijki i buty, gdy jedziemy zimą w góry lub deskę do surfingu, gdy jedziemy latem nad morze. Przydaje się również dla myśliwych, czy leśniczych. Łopata, szpadel, saperka bez problemu zmieszczą się do bagażnika na dachu. Wędkarze także docenią zalety bagażnika na dach. Długie wędki i akcesoria wędkarskie z łatwością znajdą swoje miejsce. Rzeczy na biwak potrafią gromadzić się w dużych ilościach bez końca. Bagażnik na dach załatwi sprawę, namiot i śpiwory przewożone na dachu zaoszczędzą obszar w środku auta.

Wygodny i pojemny kufer na dach

Bagażnik na dach bardzo łatwo się otwiera. Można w łatwy sposób zablokować go w pozycji otwartej i ładować cały niezbędny ekwipunek. Specjalne sprężyny podtrzymują górną część. Pojemność takiej skrzyni może sięgać ponad 500 l. Sam box dachowy jest bardzo lekki. Wykonany najczęściej z super lekkich materiałów takich jak włókno szklane lub ABS. To wytrzymałe konstrukcje, które służą na wiele lat. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie zamka na klucz lub szyfru. To dobry pomysł na zabezpieczenie naszych drogocennych rzeczy na czas podróży, Szczególnie ważne w przypadku postojów auta na parkingach, czy stacjach benzynowych. Żadna kradzież nart czy deski nie może mieć tu miejsca.