Biznes

Drukarnia pruszków

Drukarnia Pruszków jest drukarnią działającą w obszarze poligrafii. Posiada własne profesjonalne studio graficzne, które tworzy i opracowuje rozwiązania na potrzeby zarówno klientów komercyjnych, jak i prywatnych.

Ulotki i plakaty można zamówić z zacisza swojego domu lub biura wysyłając pliki na adres e-mail. Możemy drukować w 10 podstawowych kolorach: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski (ciemny lub jasny), fioletowy (ciemny lub jasny), brązowy (ciemny lub jasny), czarny/szary i biały. Ten zestaw kolorów nazywany jest CMYK i jest używany do drukowania na papierze i kartonie. Jeśli chcesz, aby wydrukowali więcej kolorów, prześlij swój plik w przestrzeni kolorów RGB (Red Green Blue). RGB oznacza kolory czerwono-zielono-niebieskie, czyli takie, na których operują monitory.

Drukarnia Pruszków może wydrukować pojedynczą ulotkę, broszurę lub plakat. Daje również możliwość wydrukowania dużych ilości ulotek, broszur, kalendarzy czy plakatów. Może drukować na każdym rodzaju papieru i tektury, a także na kartonie i papierze. Może drukować dwustronnie i na wszelkiego rodzaju odzieży (t-shirty, bluzy, bluzy z kapturem, czapki), pudełkach i torbach wszelkiego rodzaju i kształtu.

Na stronie internetowej drukarni znajdziecie Państwo szereg rozwiązań dla swoich potrzeb biznesowych i promocyjnych: ulotki, foldery, plakaty, wizytówki, kalendarze i wiele innych, we wszystkich rozmiarach i kolorach w bardzo atrakcyjnych cenach. Produkty reklamowe przygotowane przez drukarnię wykonane są z wysokiej jakości materiału, który zapewnia odporność kolorów i trwałość nadruku. Przeznaczone są do umieszczania na powierzchniach, gdzie mogą być łatwo zauważone przez osoby przechodzące obok nich lub przejeżdżające samochodem czy tramwajem.