Uncategorized

Eleganckie koszule męskie

Doskonale dobrana koszula nie opina klatki piersiowej ani nie jest workowata. Winna gwarantować swobodę ruchów oraz również ładnie układać się na sylwetce. Jej rękawy są na tyle duże, iż ściągacze wystają spod marynarki, jednak jedynie nieznacznie – na wielkość ok. 1 – 1,5 cm. Prócz tego liczy się również sposób zrobienia, jakość artykułu i zastosowanie koszuli. Ważnym jest, czy pragniemy ją założyć na oficjalną imprezę, lub poszukujemy czegoś mniej oficjalnego do biura, natomiast może lubimy założyć koszulę po pracy, na spotkanie ze znajomymi. Jak więc wybierać eleganckie koszule męskie?

Jaki styl koszuli dobrać?

Niezwykle znane od kilkunastu lat są proste, eleganckie koszule męskie bez wszelkich wcięć. Wybierają je wielokrotnie panowie o dosyć dużej budowie ciała, gdyż rodzaje są długie oraz szerokie. Wielu panów niezwykle lubi rodzaje slim fit, jakie panują w polskich sklepach z odzieżą męską. Ich założeniem jest zaznaczenie męskiej budowy ciała, gdyż są dosyć wąskie. Rodzaje mogą mieć różne wcięcia w talii we współzależności od tego, czy są super slim lub extra slim. Wygodne użytkowanie koszuli znaczy także nieodzowność doboru dobrego artykułu.

Różnobarwne koszule: jak oraz kiedy je nosić?

Choć różne wzorki są cenione poprzez poszczególnych mężczyzn, wszelakiego typu printy na koszulach powodują, iż własny look wygląda na mniej profesjonalny, poprzez co nie nadają się do bardziej uroczystych okazji. Nie zakładajmy kolorowych koszul na rozmowę o pracę lub także spotkanie z istotnym klientem. Różnobarwne koszule źle wyglądają tez na zdjęciach oraz nie są odpowiednim pomysłem przy sesjach handlowych.