Zycie i Styl

Knajpa włoska stare miasto

Jeśli chodzi o taki wybór jak knajpa włoska stare miasto posiada jedne z najlepszych przepisów pochodzących z Toskanii i Umbrii. Restauracje w tym miejscu oferują dania przygotowywane ze świeżych, sezonowych składników.

Wnętrze Knajpy Włoskiej zaprojektowane jest w klasycznym stylu, przypominającym typowy klimat włoskiej kuchni. Charakteryzuje się dekoracjami nawiązującymi do przeszłości, połączonymi z materiałami i meblami wykonanymi z naturalnego drewna. Duża kolekcja butelek po winie, a także oliwa z etykietą z nazwą odmiany oliwy z oliwek, nadają restauracji autentyczny smak i aromat.

Włoska Knajpa oferuje swoim gościom zarówno oryginalne dania tworzone według starych rodzinnych receptur, jak i tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu (pizza, makarony). Do tego dochodzi bogata oferta doskonałych toskańskich win i koktajli. W menu znajdują się przystawki, pierwsze dania, sałatki, dania rybne i mięsne oraz desery.

Restauracja włoska w Warszawie jest miejscem, gdzie doskonale się bawią miłośnicy tej kuchni. Restauracja ta zlokalizowana jest w pobliżu Starego Miasta, gdzie można skosztować naprawdę doskonałych potraw. Knajpa włoska stare miasto posiada wiele nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu bardzo dobrze prezentuje się turystom oraz mieszkańcom stolicy. Tradycja oraz nowoczesność są tu idealnie połączone. Wszystko to sprawia, że restauracja włoska przyciąga coraz większą rzeszę gości oraz klientów. Podczas kolacji jest możliwość dobrania dogodnego dla siebie miejsca. Naturalne światło oraz luksusowe dodatki sprawiają, że można cieszyć się z prawdziwej odmiany od codziennych restauracji.